Hakkımızda

SAN METAL, senelerdir, başta beyaz eşya sektörü olmak üzere ana sanayilere yönelik çözüm ortaklığı sunan, sıcak dövme, talaşlı imalat ve şekillendirme, emayeleme ve alüminyum boru üretimi alanında uzman olarak tanınan bir şirkettir.

Sadece ürün serilerinin/yelpazesinin çeşitli ocak sistemlerine uygulanabilirliği değil, aynı zamanda ekonomik olmaları ve uluslararası kalite standartlarına uygun olmaları da SAN METAL’i “Ocak Brülör Sistemleri” alanında prestijli bir konuma taşımıştır. 

Temel ilke olarak müşteri memnuniyetini benimseyen SAN METAL, yapmış olduğu yatırımlar sayesinde müşterilerine kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunmaktadır. 

San Metal sadece Avrupa’ya değil, aynı zamanda dünyanın her yerine hızlı ve güvenli ürün sevkiyat olanaklarına sahiptir.

Yıllardır ana sanayilerin bir çözüm ortağı olarak faaliyet gösteren SAN METAL, Türkiye’de kendi alanlarında öncülük etmiş şirketlerle işbirliği içinde ve deneyimlerini bu şirketlerle paylaşmak suretiyle hizmet ağını genişletmektedir.